Головна » 2016 » Листопад » 3 » Позакласний захід - інтелект-шоу "Еврика"
16:36
Позакласний захід - інтелект-шоу "Еврика"
01 листопада 2016 року в актовій залі Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету відбувся позакласний захід з хімії та біології - інтелект-шоу "Еврика". Метою його проведення була організація змістовного дозвілля гуртківців і розширення знань у галузях біології, хімії та інших природничих наук.

У заході приймали участь команди учнів І курсу: "Смайлики", "Гарячі перці", "Антибіотики" та "Ураган".

"Еврика" включала такі конкурси: "Привітання", "Улюблена тема", "Відгадай ребус", "Конкурс капітанів", "Чорна скринька", "Хімічне доміно". У першому конкурсі учасники представляли назву та девіз команди. У грі "Улюблена тема" команди мали змогу вибрати запитання з тем: "Анатомія людини", "Вода", "Органічні речовини", "Рослини-символи", "Хімічний елемент", "Пряні рослини". Дуже сподобалося учасникам відгадувати ребуси з хімії та біології. "Хімічне доміно" показало знання учасників про основні класи неорганічних сполук. Не довелося нудьгувати і вболівальникам. Для них також підготували багато загадок і цікавих запитань з хімії та біології.

Наприкінці було визначено переможців. Всі учасники отримали призи. Під час проведення свята використовувалися презентації, цікава інформація про природу тощо. Організатори свята - Самборська Людмила Іванівна та Долгорук Алла Василівна.

 

Фото:

 

Переглядів: 226 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0