Головна » 2016 » Листопад » 11 » Професійну майстерність - на рівень сучасних стандартів
14:54
Професійну майстерність - на рівень сучасних стандартів
Щоб досягти життєвих вершин, потрібно постійно вчитися та вдосконалюватися! Саме такого принципу дотримується педагогічний колектив Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ, націлюючи своїх вихованців на необхідність здійснювати навчання протягом усього життя.

Крокуючи в ногу з життям, викладачі та майстри виробничого навчання формують творчу, інтелектуально розвинену особистість свідомого громадянина.

Практичне навчання ведуть висококваліфіковані фахівці, майстри кулінарної та кондитерської справи, які вміло формують сучасного робітника ресторанного господарства, спільно з учнями запроваджують у навчально-виробничий процес інноваційні технології навчання з використанням сучасних видів сировини, приготування, оздоблення, подачі та обслуговування. До цього залучаються відомі в області шеф-кухарі найпопулярніших на Буковині підприємств ресторанного господарства, переможці міжнародних конкурсів професійної майстерності. Спільними зусиллями учні навчаються сучасним прийомам праці з шоколадом, карамеллю, практикують приготування страв креативної кухні та кухонь народів світу, успішно оволодівають технологіями художнього нарізуванням овочів (карвінг).

Формуванню високих професійних умінь і навичок майбутніх фахівців сприяють різноманітні заходи, серед яких вагоме місце займають конкурси професійної майстерності на рівні училища, області, Всеукраїнському та міжнародному рівнях.

З 31 жовтня по 01 листопада 2016 студенти та учні навчальних закладів України з'їхалися до її столиці, щоб позмагатися як кулінари, офіціанти та кондитери. Столицю Буковини, м. Чернівці гідно представили вихованці Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету.

Незважаючи на серйозну конкуренцію, учні училища Ткач Марія, Коханюк Наталія та Собків Андрій отримали одну срібних та одну бронзову медалі в номінаціях "КРАЩИЙ ШЕФ-КУХАР BestChef-2016", "Арт-клас" та "Сервіс-клас".

Учениця Коханюк Наталія готувала закуску під назвою "Незвичний дует", основну страву "Куряче філе з соусом *Гуакомоле* " та десерт "Яблука в м'ятному соусі". Це були не просто страви, а вишукані вироби української кухні з європейською подачею.

"Танцювала осінь вальс Бостон" - під такою назвою Марія Ткач презентувала свою композицію з мастики в номінації "Арт-клас". Вишукано та достойно представив свій тематичний стіл на тему: "Вечеря у Версалі" наш офіціант Андрій Собків.

Особисто для конкурсантів важливим був конкурс, але ще більше - спілкування із відомими кухарями та кондитерами України та Світу.

Цікаво, що, беручи участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах кулінарного мистецтва та сервісу, учні училища здобули вже 56 медалей: 2 - золоті, 28 - срібних та 26 - бронзових.

Викладачі та майстри виробничого навчання пишаються своїми талановитими учнями!

 

Фото:

 

Переглядів: 76 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0