Головна » 2019 » Березень » 18 » РЕФРЕШ-ТРЕНІНГ "Академічне письмо у середовищі закладу професійно-технічної освіти"
11:52
РЕФРЕШ-ТРЕНІНГ "Академічне письмо у середовищі закладу професійно-технічної освіти"
Система навчально-методичної роботи у Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету передбачає проведення науково-практичних семінарів, що, зокрема, можуть проходити у формі рефреш-тренінгів. Технологія REFRESH - це формат одноденних занять з метою актуалізації або корекції забутих навичок, отриманих раніше. Технологія REFRESH - відмінна можливість освіжити і поліпшити вже наявні знання і навички, необхідні у діяльності кожного викладача системи ЗПТО.

13 березня 2019 року проведено рефреш-тренінг для усіх педагогічних працівників училища. Коуч заходу - к.п.н, доц. Мартинюк В.А. У дійстві також брали участь представники адміністрації, методисти та голови циклових комісій.

Тема експериментального рефреш-тренінгу ЧВКУ - "Академічне письмо у середовищі ЗПТО". Мета - актуалізація проблеми підвищення академічної грамотності як викладача загальноосвітнього курсу, так і фахівця у сфері спецдисциплін, що сприятиме якісному формуванню навичок створення усного та письмового академічного продукту.

У процесі підготовки до рефреш-тренінгу було проведено моніторинг активності педагогічних працівників ЧВКУ у написанні науково-методичних статей, участі у науково-практичних конференціях, публікації посібників та методичних розробок. Під час тренінгу бібліотекар ЧВКУ Пісаренко Л.М. доповіла учасникам результати статистичного аналізу зафіксованого академічного продукту викладачів ЧВКУ за 2016-2018 рр.

К.п.н., доц. Мартинюк В.А. показала позитивні сторони, проаналізувала недоліки і надала рекомендації щодо якісного відбору, обробки, написання та оформлення зразків академічного письма.

Завершився рефреш-тренінг колективною дискусією щодо доцільності та способів участі працівників системи ЗПТО у створенні академічного продукту.

 

Фото:

 

Переглядів: 47 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0