Головна » 2018 » Лютий » 21 » Реквієм Героям Небесної Сотні...
11:57
Реквієм Героям Небесної Сотні...
Це дивляться з темних небес
загиблі поети й герої -
всі ті, хто так вірив у світле
майбутнє твоє.

С.Фоменко


Історія Української держави сповнена незабутніми та сумними сторінками минулого, пам'ять про які додає нам віри у непереможний дух та силу українського народу, виховує відчуття гордості та поваги до своєї країни.

Зимові місяці в історії України багаті на події, на жаль, велика частка з яких - сумні. А у новітній історії України цей проміжок часу окреслився трагічними подіями та кровопролиттям на Майдані. 20 лютого стало для нас назавжди пам'ятним днем - Днем Героїв Небесної Сотні.

Їх назвали Небесною сотнею - українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Гіркі події новітньої історії України не залишили байдужими і учнів училища. 20 лютого 2018 року відбувся вечір-реквієм "Небесна сотня у вирій полетіла...", присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Організатори заходу, учні групи КО1117(2) разом з майстром виробничого навчання Сопрович В.І., підготували відео- та фотоматеріали, тематичну виставку літератури, розповіли про учасників тих подій: ким були? до чого прагнули? Звичайні люди, мирні громадяни, які вийшли на Євромайдан, щоб відстояти своє та наше право на мрію.

Учениця групи ККн917 Жежель Джесіка зачитала вірш "Реквієм Небесній Сотні", який зайняв І місце в училищному конкурсі поезії, автором якого є Мехно Діана, учениця групи КК916(1).

Під час заходу відбулося нагородження переможців в училищному конкурсі есе у номінаціях:
  • "Україна: земля чи територія" (Капралова Ольга, група КК916(1));
  • "Незалежність країни: мої роздуми" (Дирда Майя, група ККн917);
  • "Україна - земля героїв" (Стоколос Олександра, група КОБ917(1)).
Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Ці декілька місяців назавжди переписали наше життя та сторінки історії України.

 

Фото:

 

Переглядів: 70 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0