Головна » 2018 » Грудень » 6 » Різдвяна іграшка дітям Донбасу: Схід і Захід разом!
16:42
Різдвяна іграшка дітям Донбасу: Схід і Захід разом!
Традиція дарування подарунків на новорічні свята видається вічною. У ці дні кожна дитина мріє про щось добре, світле й мирне... Значення іграшок в житті кожної дитини переоцінити неможливо. В Україні, на жаль, дедалі більше дітей, дитинство яких через різні обставини не таке яскраве.

За ініціативи НМЦ ПТО у Чернівецькій області волонтерська служба Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету "Надія" взяла участь в обласній благодійній акції "Різдвяна іграшка дітям Донбасу: Схід і Захід разом!", щоб подарувати дітям зони АТО не лише подарунок, а й святковий настрій. Учні училища із щирим захопленням та найкращими побажаннями розфарбували 544 новорічно-ялинкові дерев'яні іграшки, які незабаром знайдуть своїх маленьких власників в зоні АТО. У кожен подарунок організатори акції вклали частинку душі, саме тому новорічні прикраси майорять яскравими кольорами.

Учні Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ ще раз довели, що робити добрі справи приємно і корисно, адже свято має прийти у кожен дім!

Відео: переглянути...

 

Фото:

 

Переглядів: 12 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0