Головна » 2018 » Вересень » 28 » Розширюємо горизонти міжнародної співпраці
12:34
Розширюємо горизонти міжнародної співпраці
У вересні 2018 делегація представників закладів професійно-технічної освіти Чернівецької області, на чолі з директором Навчально-методичного центру ПТО Світланою Микитюк, відвідала Ризький технікум туризму та творчої індустрії - RTRIT - (Латвія). У складі делегації була к.п.н, доц. Мартинюк В.А. - викладач Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ.

Делегація познайомилася з особливостями роботи закладу RTRIT у проектах ЕРАЗМУС+, організацією дуальної форми навчання, побудовою навчання на модульно-компетентнісній основі, специфікою співпраці з роботодавцями, із загальноосвітніми та іншими закладами з розвитку кар'єри.

Українські освітяни відвідали також філію закладу RTRIT у м. Прейлі, де оглядали лабораторії з підготовки кухарів, офіціантів, перукарів, стилістів, цікавилися роботою із соціальними партнерами, алгоритмами роботи кар'єрних консультантів. У ході візиту учасники делегації зустрілися із керівниками органів місцевого самоврядування та обговорили нагальні питання підготовки робітничих кадрів у Латвії та Україні.

Чернівчани ознайомилися з інвестиційними програмами та проектами Євросоюзу, які реалізуються у Латгалії (історичному регіоні Латвії), місцем системи професійно-технічної освіти у програмі розвитку краю та у процесі розширення його туристичної привабливості.

Програма візиту до Ризького технікуму туризму та творчої індустрії - RTRIT - (Латвія) була насиченою, результативною і взаємно корисною.

 

Фото:

 

Переглядів: 26 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0