Головна » 2018 » Листопад » 28 » Схилімо голови в скорботі
15:57
Схилімо голови в скорботі
Голодомор 1932-1933 років - страшна трагедія українського народу. В останню суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв цієї страшної трагедії українського народу. Тоталітарна система винищила велику частину українського народу.

Учні групи КОБ9-18(1) під керівництвом класного керівника М.П.Реус та майстра виробничого навчання Н.В.Чернецької організували вечір вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років "Схилімо голови в скорботі".

Під час заходу учні звернули увагу на жорстокість радянської влади та акцентували на тому, що Голодомор був наслідком спланованих системних заходів тоталітарного комуністичного режиму, це був злочин.

Через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл та цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресії, тоталітарна система створила для українців життєві умови, розраховані на їхнє фізичне знищення. Така була політика режиму - злочин проти людяності...

Кажуть, що минуле не належить нікому. Воно - надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи! Пам'ятаймо про це!

 

Фото:

 

Переглядів: 28 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0