Головна » 2018 » Грудень » 20 » Тиждень права
17:19
Тиждень права
Французький філософ Ф.Ламенне колись сказав, що обов'язок без права є рабством, а право без обов'язку - анархією.

10-14 грудня 2018 року учні Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету разом із викладачами історії та правознавства вивчали власні права та обов'язки.

Підготовка до Тижня права розпочалася задовго до його проведення. Упродовж листопада 2018 року учні Чернівецького вищого комерційного училища готували есе на тему "Права, свободи та обов'язки людини і громадянина". Кращі роботи було відзначено грамотами, а на основі есе переможця конкурсу - І.Мицкана, учня групи КО11-18, - знято правовий відеоролик "Рівність - не завжди справедливість".

Екскурс у "світ права" було розпочато з урочистої загальноучилищної лінійки та зустрічі із працівниками Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Івасюка, які представили літературну виставку та ознайомчий відеофільм на тему "Захист прав людей і тварин".

Вивчення прав та обов'язків учні продовжили разом із бібліотекарем училища Л.М.Пісаренко, яка підготувала літературну виставку на тему "Права людини в Загальній декларації ООН" та виставку буклетів щодо дотримання прав дитини ("Бібліотечний вісник"), з якими можна було ознайомитися впродовж усього Тижня права.

Отримані знання учні практично закріпили на конкурсі-огляді інформаційних стінгазет "Мої обов'язки та права", переможцями якого стали учні групи КК9-18, та засіданні історико-правознавчого гуртка "Феміда" на тему "Природнє право людей" (викладач історії М.М.Сайко), на якому і було офіційно представлено творчу роботу групи КОБ9-18(1) - відеоролик "Рівність - не завжди справедливість".

Тиждень права у Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ завершився врученням грамот та дипломів. Знати свої права - бути свідомим громадянином.

Відео: переглянути...

 

Фото:

 

Переглядів: 22 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0