Головна » 2019 » Березень » 11 » Стала піснею віку Володина світла душа
12:41
Стала піснею віку Володина світла душа
07 березня 2019 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбулась літературно-музична композиція "Пісня буде поміж нас". Захід проходив у рамках декади суспільно-гуманітарних дисциплін та до 70-ліття видатного композитора та поета Володимира Івасюка.

Учні освітнього закладу представили власне бачення біографії відомого буковинця, зібравши та проаналізувавши факти з різних джерел і поспілкувавшись із сестрою поета О.М. Івасюк. Упродовж заходу звучали пісні композитора ("Я піду в далекі гори", "Пісня буде поміж нас", "Червона рута", "Балада про мальви"), а також вірші, присвячені йому. Учні також звернули увагу на сучасні обробки пісень Володимира Івасюка у виконанні відомих сьогодні естрадних співаків, зазначивши, що ім'я композитора навічно закодоване у нотах його музики.

Після заходу як ніколи актуальними видалися слова Володимира Івасюка: "Музика надає привабливості буденщині, розганяє нудьгу і загоює внутрішню кволість, породжені тупою одноманітністю". Так хай же буде пісня поміж нас.

 

Фото:

 

Переглядів: 43 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0