Головна » 2018 » Лютий » 16 » Стрітення: кулінарна мандрівка обрядовим святом
10:23
Стрітення: кулінарна мандрівка обрядовим святом
Вже стало доброю традицією щомісяця проводити День гостинності у нашому навчальному закладі. 15 лютого 2018 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету пройшов День гостинності "Стрітення: кулінарна мандрівка обрядовим святом".

Учні училища підготували для гостей виставки страв з риби у ф'южен стилі, вареників з різними начинками, кондитерських виробів з різних видів тіста та самостійно презентували їх.

Гостей заходу зацікавила експозиція творчої майстерні учнів: картини з круп, солоного тіста, мастики та шоколаду, а також презентація тематичного столу "Романтична вечеря в Парижі". Своїми виставками-презентаціями учні училища надихнули учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернівці області на власні кулінарні й кондитерські експерименти.

Родзинкою Дня гостинності став майстер-клас "Виготовлення оздоблень із шоколаду". Майстер-клас провів Саламандик Максим - переможець конкурсів Міжнародний фестиваль з кулінарного і кондитерського мистецтва "FoodLandBukovina-2017" (золота медаль, бронзова медаль) та Міжнародний гастрономічний фестиваль м. Ізмір Туреччина-2017 (срібна медаль, бронзова медаль).

А на завершення заходу ведучі запросили гостей у двір училища, де їх очікував особливий подарунок на згадку - обряд-спалювання "Дідуха" та пригощання гарячим узваром та смачними налисниками.

 

Фото:

 

Переглядів: 52 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0