Головна » 2017 » Травень » 10 » Тиждень БЖД
11:11
Тиждень БЖД
"Розквітла та весна свинцевим квітнем
серед литавр і похвали..."

Найстрашнішим явищем для екології нашої країни стала аварія на Чорнобильській АЕС 1986 року. І по сьогодні пам'ять навіює спомини про ті трагічні квітневі дні гіркуватим запахом полину, мертвим містом Прип'ять і порожніми селами тридцятикілометрової зони.

У 2017 році ми відзначаємо вже 31 роковини трагедії на ЧАЕС... Тому саме цього дня, 26 квітня учні групи КОБ 9-15(1) Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ відвідали лекцію "Розквітла та весна свинцевим квітнем серед литавр і похвали..." професора ЧНУ ім.Ю.Федьковича, доктора хімічних наук, голови громадської екологічної організації "АкваБук", члена національної спілки журналістів України Яреми Юрійовича Тевтулі.

Що спричинило аварію, які її наслідки ми бачимо сьогодні на території області і всієї України, як уберегти Землю і себе від лиха - на ці та інші запитання запитання спробували знайти відповіді наші учні спільно з лектором, а також мали змогу побачити пристрій для вимірювання радіації та карти замірювань радіоактивних забруднень в області 1986 року.

 

Фото:

 

Переглядів: 64 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0