Головна » 2019 » Березень » 29 » В ЧВКУ КНТЕУ завершився тиждень економіко-географічних та спортивних дисциплін
16:28
В ЧВКУ КНТЕУ завершився тиждень економіко-географічних та спортивних дисциплін
Відповідно до річного плану роботи Училища, з метою систематизації знань учнів із загальноосвітніх та спецдисциплін в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету забезпечено організацію та проведення тижня економіко-географічних та спортивних дисциплін.

З метою стимулювання учнів до навчання та підвищення у них інтересу до вивчення спецдисциплін 25.03.2019 викладачем М.І. Белан проведено "Спецпредметну мозаїку", під час якої учні мали змогу перевірити свої знання зі спецдисциплін "Товарознавство харчових продуктів", "Облік, калькуляція і звітність", "Торгово-технологічне обладнання". Обираючи запитання, учні, які надали правильну відповідь, отримали подарунки.

26.03.2019 викладачем географії О.В. Лелюк проведено калейдоскоп знань "Цікавий світ географії", під час якого учні мали змогу перевірити свої знання і поринути у світ цікавої географії.

Цього ж дня відбувся лекторій "Безпека життя і відносин" за участю адвоката-практика Данко Михайла Васильовича. Свій виступ Михайло Васильович побудував на життєвих прикладах та відповів на проблемні питання щодо трудових відносин з роботодавцями. Жвава дискусія сприяла порозумінню учасників зустрічі та пошуку цікавих відповідей на актуальні питання сучасного життя.

27.03.2019 в рамках тижня економіко-географічних та спортивних дисциплін практичним психологом А.В. Швець проведено аукціон знань "Доторкнись до світу психології", де учні показали свої знання з професійної етики та психології. Цікавою виявилася акція "Девіз мого життя", яку супроводжували активні обговорення та дружні посмішки учасників. Завдяки даному заходу учні та педагоги мали змогу краще зрозуміти психологію, а також відкрити свої творчі здібності.

З метою надання методичної допомоги викладачам та майстрам виробничого навчання щодо вдосконалення рівня професійної компетентності шляхом цілеспрямованої самоосвітньої діяльності, головою циклової комісії економіко-географічних та спортивних дисциплін Белан Марією Іванівною проведено педагогічну майстерню "Вплив самоосвіти на самовдосконалення, саморозвиток особистості педагога". Завданням педагогічної майстерні було розкрити сутність поняття "самоосвіта", основні педагогічні умови, які сприяють самоосвітній діяльності, алгоритм роботи викладача з самоосвіти, мотиви, що спонукають педагогів до самоосвіти, класифікацію методико-педагогічних заходів щодо стимулювання самоосвіти викладача.

28.03.2019 відбулася благодійна акція "ПОДАРУЙ ДИТИНІ ЖИТТЯ" під гаслом "Не будьте байдужими і пам'ятайте, що добро починається з ТЕБЕ!", в ході якої було представлено смаколики та різноманітну випічку. Зібрані кошти, в сумі 2457 гривень, передано на лікування онкохворих дітей Буковини.

Тиждень економіко-географічних та спортивних дисциплін мав на меті не лише навчити та розвинути учнів Училища, а й покращити психологічний клімат у педагогічному колективі, що й було досягнуто за допомогою застосування різноманітних форм роботи.

 

Фото:

 

Переглядів: 68 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0