Головна » 2018 » Лютий » 21 » Тиждень з професії "Кухар"
13:14
Тиждень з професії "Кухар"
Відповідно до річного плану роботи Училища та з метою підвищення інтересу в учнівської молоді до поглибленого вивчення спеціальних дисциплін, прищеплення їм навичок самостійної пошукової та дослідницької роботи, пропаганди оволодіння новітніми виробничими технологіями приготування та подачі страв, підвищення рівня знань теоретичного та виробничого навчання в ЧВКУ КНТЕУ з 12.02.2018 по 16.02.2018 проведено тиждень з професії "Кухар".

12.02.2018. Тиждень розпочався з уніфікованого заняття на тему "Прийоми нарізування овочів", який провела досвідчений майстер в/н училища Булега Г.А. Метою даного заходу є впровадження єдиних вимоги щодо простої нарізки овочів та відпрацювання майстрами в/н раціональних прийомів праці, які необхідно використовувати на уроках виробничого навчання з професії "Кухар".

13.02.2018 старшим майстром Ботук М.В. проведено конкурс фахової майстерності з професії "Кухар", у якому взяли участь учні І-ІІ курсів. Метою конкурсу було визначення рівня розвитку та творчої активності учнів, підвищення рівня їхньої підготовки, поглиблення та удосконалення знань сучасної технології харчового виробництва, формування культури обслуговування, підготовки учнів до реалізації професійних надбань, розвиток професійних умінь та навичок.

Роботу конкурсантів оцінювало журі у складі кращих рестораторів міста Чернівці, а саме: директор ресторану "Гопачок" - Долиняк Кирило Олександрович, директор ресторану "Піар" - Басенко Світлана Василівна, шеф-кухар ресторану "Сорбона" - Подолян Олександр, секретар Буковинської гільдії кулінарів - Данилюк Інна Петрівна та викладач спецдисуиплін училища - Реус М.П.

Практичним завданням конкурсантів було приготування основної страви з птиці, використовуючі сучасні підходи до приготування страви та її презентації.

За результатами конкурсу переможцями стали: І місце - Пухальський Андрій (група КК916(2)); ІІ місце - Брольо Едоардо (група КОБ916(1)); ІІІ місце - Чиж Марина (група КК916(1)).

14.02.2018 майстер в/н Зенкович К.А. провела відкрите засідання гуртка технічної творчості з професії "Кухар" на тему "Обрядові страви української кухні". Учнями групи КО1117(1) були представлені українські національні обрядові страви: вареники і млинці в асортименті. Також учні підготували віртуальну подорож по обрядових українських традиціях та підібрали страви до них.

15.02.2018 забезпечено організацію та проведення Дня гостинності, метою якого було відродження національних традицій, української кухні, підвищення іміджу професій "Кухар" та "Кондитер", "Офіціант", розвиток творчої активності учнів, ініціативи, інтересу до обраної професії та впровадження сучасних інноваційних технологій по приготуванню страв та оздобленню кондитерських виробів.

Учні групи ТТ17 підготували виставку-презентацію других страв з гідробіонтів в стилі ф'южен. Учні І-ІІІ курсів підготували виставку-презентацію вареників з різними начинками та різноманітних форм: троянди, цукерки, рибки, метелики.

Вдале поєднання практики і теорії було продемонстроване 16.02.2018 на відкритому бінарному уроці з німецької мови за професійним спрямуванням та організації обслуговування на тему "Загальні правила сервірування столу", який провели викладач німецької мови Гуцул І.П. та викладач спеціальних дисциплін Реус М.П. На уроці учні вивчили загальні правила і порядок сервірування столу, оволоділи відповідним активним і пасивним запасом лексичного матеріалу німецькою мовою в умовах, наближених до майбутньої професійної діяльності, виконали сервірування столу згідно меню та давали необхідні пояснення іноземною мовою.

На відкритому засіданні гуртка технічної творчості на тему "Страви з гідробіонтів" учні групи К1117 під керівництвом майстра в/н Рацой С.С. попередньо провели пошукову роботу, приготували та презентували страви з використанням морепродуктів.

 

Фото:

 

Переглядів: 87 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0