Головна » 2018 » Жовтень » 30 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
17:25
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 04.10.2018 № 01-31/2576 "Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у закладах освіти області" впродовж 22-26 жовтня у Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Події останніх років в нашій країні показали, що ми живемо в світі, про який ми нічого, насправді, не знаємо. Ми не знаємо, як поводитися в різних ситуаціях, що робити, якщо місто буде захоплене ворогом.

Основна мета проведення "Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності" - допомогти сформувати в учнів свідоме ставлення до свого здоров'я, оволодіти основами здорового способу життя, навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденні та при виникненні надзвичайних ситуацій.

Учні училища мали можливість ознайомитися з інформацією про надання першої домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях з інформаційних стінгазет, виготовлених під керівництвом викладача предмету "Захист Вітчизни" А.В. Долгорук. Викладачем предмету "Охорона праці" Т.І. Верстюк проведений загальноучилищний лекторій "Вберегтися і вижити", де була надана корисна інформація про небезпечні ситуації та поведінку під час них.

Свої знання з питань безпеки життєдіяльності учні проявили під час вікторини "Азбука безпеки", яку організували та провели викладачі А.В. Долгорук та Т.І. Верстюк.

26 жовтня 2018 року учні групи К11-18 відвідали музей пожежно-рятувальної справи Буковини, який діє при Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області. Під час екскурсії хлопці та дівчата дізналися про історію розвитку пожежної охорони краю, оглянули пожежну техніку минулих століть та макети вибухонебезпечних предметів з території проведення ООС. Окрім того, учні оглянули експонати у кімнаті пам'яті героїв Чорнобиля, де дізналися також про роботу вогнеборців-ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Заходи у рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності були надзвичайно цікавими і корисними для учнів училища, а значить здобуті знання вони обов'язково використають у своєму житті, щоб вберегтися від біди.

 

Фото:

 

Переглядів: 6 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0