Головна » 2019 » Лютий » 12 » Традиційний зимовий випуск
14:25
Традиційний зимовий випуск
08 лютого 2019 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся традиційний зимовий випуск. Концертна зала Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників Училища.

На випускний вечір завітали партнери навчального закладу, а саме: Хочь Ілля Хаймович - віце-президент національно-культурних об'єднань України, Басенко Світлана Василівна - директор ресторану "Піар", які звернулися до випускників з найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями. А з напутніми словами, що неодмінно знадобляться в дорослому житті, до випускників звернулася мама учениці групи ККн915 Василатій Людмила Володимирівна.

Після всіх виступів та привітань директор Училища Микола Володимирович Кирилюк та перший заступник - заступник директора з навчально-виробничої роботи Людмила Леонідівна Трубчинська вручили випускникам дипломи кваліфікованого робітника та молодшого спеціаліста.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання!
Творчих успіхів вам, натхнення та професійного росту!

 

Фото:

 

Переглядів: 31 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0