Головна » 2016 » Листопад » 11 » Творчі здобутки ЧВКУ КНТЕУ як складова модернізації професійно-технічної освіти України
08:48
Творчі здобутки ЧВКУ КНТЕУ як складова модернізації професійно-технічної освіти України
03 листопада 2016 у Києві на базі Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Управління розвитком професійної освіти в сучасних умовах". Організатори конференції - Департамент професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

У роботі конференції взяло участь понад 120 науковців та практиків системи професійно-технічної освіти, а також представники Секретаріату Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, управління (департаментів) освіти і науки обласних державних адміністрацій, навчально (науково)-методичних центрів професійно-технічної освіти, закладів професійної освіти, наукових установ НАПН України, громадських організацій.

Викладач ЧВКУ КНТЕУ, к.п.н., доцент Мартинюк В.А. представила на широкий загал виступ-повідомлення "Англомовні навчально-виробничі проекти у системі ПТНЗ". Презентація авторської ідеї викликала жвавий інтерес серед присутніх науковців та практиків, оскільки яскраво продемонструвала результати ефективного, творчого поєднання фахового теоретичного матеріалу з практичним виробничим досвідом, що набувається у ЧВКУ КНТЕУ.

Основною метою проведення конференції було об'єднання зусиль органів державної влади та місцевого самоврядування, закладів професійної освіти, наукових установ НАПН України, роботодавців, громадських організацій тощо для визначення напрямів модернізації системи професійної освіти та формування стратегії управління нею в умовах децентралізації.

На конференції було обговорено перспективи модернізації та розвитку системи професійної освіти. За результатами виступів учасників конференції та їх обговорення було прийнято рішення звернутися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з низкою конкретних пропозицій щодо управління системою професійної освіти; психолого-педагогічного забезпечення кар'єрного розвитку учнівської молоді; впровадження інноваційних технологій для професійної підготовки інноваційного типу фахівця, тощо.

 

Фото:

 

Переглядів: 67 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0