Головна » 2018 » Березень » 19 » У поєдинку з долею...
13:33
У поєдинку з долею...
26 березня світова мистецька спільнота відзначатиме пам'ятну дату - 191 рік від дня смерті видатного німецького композитора та піаніста Людвига ван Бетховена.

Чи знав Бетховен про те, що і після його смерті музика його залишиться жити? Що вона завжди буде опорою для тих, хто бореться за правду, хто не схиляє голови перед жорстокістю та злом, хто вірить в людину і готовий відстоювати її право на щастя? Чи знав композитор, що в хвилини душевної слабкості та відчаю люди будуть пригублювати його музику, як воду з цілющого джерела, будуть шукати та знаходити в ній підтримку та втіху? Що в роки громадських потрясінь та незгод його мистецтво буде вести за собою мільйони, даючи сили жити?...

Своє мистецтво геніальний музикант заповів людям. І цілі покоління черпали і черпатимуть з нього силу, мужність і глибоку людяність.

До цієї дати у ЧВКУ КНТЕУ відбулася театральна постановка "У поєдинку з долею", яку підготували учасники німецькомовного гуртка "Поліглоти" під керівництвом викладача німецької мови І.П.Гуцул.

Присутні перенеслися у XVIII століття та в атмосфері духовнго спілкування з музикю ознайомилися з життям та творчістю видатного композитора Німеччини Лювіга ван Бетховена.

 

Фото:

 

Переглядів: 41 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0