Головна » 2019 » Лютий » 15 » Участь учнів училища в міжнародних змаганнях з кондитерського мистецтва "СLASSICS IN NEW WAY"
12:07
Участь учнів училища в міжнародних змаганнях з кондитерського мистецтва "СLASSICS IN NEW WAY"
У Каунаському навчальному центрі харчової промисловості та торгівлі м. Каунас (Литва) протягом січня-лютого проходили міжнародні змагання з кондитерського мистецтва "СLASSICS IN NEW WAY", у яких взяли участь представники Естонії, Литви, Латвії та України. Змагання відбувалися у сучасних обладнаних майстернях та лабораторіях. Мова спілкування під час конкурсу виключно англійська.

За ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Чернівецькій області команда Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету у складі учнів училища Кривої Альони Борисівни та Чорнея Анатолія Ілліча під керівництвом викладача спецдисциплін Корбут Ганни Михайлівни взяла участь у змаганнях, конкуруючи із юніорами країн Балтики.

Умовою конкурсу було створення інтернаціональних команд: учень училища Чорней А.І. працював у команді з ученицею Вільнюського професійного центру, а учениця училища Крива А.Б. з ученицею Каунаського професійного центру.

За наслідками конкурсу учня училища Чорнея А.І. визнали кращим кондитером даних змагань, нагородили відповідним дипломом, цінним подарунком та запросили на роботу, після завершення навчання в училищі, на підприємство харчової промисловості м. Каунас. Викладач Корбут Г.М. отримала подяку від організаторів змагань за якісну підготовку учнів.

Участь у конкурсі сприяла вдосконаленню професійних навичок учасників, розвитку креативності та обміну досвідом на міжнародному рівні.

Педагогічний та учнівський колективи Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ вітають учасників змагань та сподіваються на подальшу тісну результативну співпрацю.

 

Фото:

 

Переглядів: 106 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0