Головна » 2018 » Березень » 15 » Учні ЧВКУ КНТЕУ долучилися до підготовки вечора, присвяченого життю та творчості В.Шекспіра
11:47
Учні ЧВКУ КНТЕУ долучилися до підготовки вечора, присвяченого життю та творчості В.Шекспіра
Шекспір хвилює свідомість людства і у ХХІ столітті. За його творами сценаристи пишуть сценарії, режисери знімають фільми, письменники створюють про нього книжки, літературознавці досліджують його творчість та життя. У біографії Шекспіра є багато таємниць. Існують різні погляди на його життя та творчість.

13 березня 2018 року в рамках декади суспільно-гуманітарних дисциплін відбувся захід, присвячений Вільяму Шекспіру та його творам. Учні І та ІІ курсів долучилися до підготовки вечора, хоча за своїм професійним спрямуванням, здавалося, далекі від англійської літератури, проте як виявилось, зацікавлені розширювати свій кругозір та культурно зростати.

За допомогою мультимедійної презентації учні ознайомились з основними місцями, пов'язаними з життям і творчістю людини незвичайного таланту, яка здобула світову славу. Гості мали змогу побачити сім'ю, будинок, робочий кабінет, оригінальні записи та відомий театр Глобус. Традиційно прозвучали сонети Шекспіра, монолог Гамлета та найвідоміші цитати з його творів, які вже давно набули статусу крилатих висловів.

Творчість Шекспіра є не лише надбання минулого, вона не вкривається пилом сторіч, не втрачає своєї живої краси і сили впливу й донині. Шекспір ставив у своїх творах такі великі і важливі проблеми та питання, що виходили за межі його часу й переходили до наступних поколінь. Він зазирнув у внутрішній світ людини, оспівав велич її розуму, відтворив її страждання й вади. А ще він писав про красу, правду, доброту та про місце людини в світі.

 

Фото:

 

Переглядів: 40 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0