Головна » 2018 » Червень » 8 » Учні ЧВКУ КНТЕУ побували на екскурсії у Чернівецькому прикордонному загоні
10:04
Учні ЧВКУ КНТЕУ побували на екскурсії у Чернівецькому прикордонному загоні
Патріотичне виховання є складовою частиною виховного процесу та являє собою систематичну, цілеспрямовану діяльність в навчально-виховному процесі щодо формування в учнів високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських, конституційних обов'язків.

Згідно плану виховної роботи в групі, з метою підвищення якості національно-патріотичного виховання 05 червня 2018 року учні групи КК916(2) під керівництвом класного керівника Белан Марії Іванівни побували на екскурсії у Чернівецькому прикордонному загоні.

Побувавши у прикордонному загоні, учні познайомилися із життям та побутом захисників кордону, ознайомилися зі зразками зброї та техніки, яка є на озброєнні в прикордонників. Велику цікавість учні проявили до зразків зброї, адже була можливість її не тільки побачити, але й потримати в руках.

На завершення учням провели екскурсію по музею історії Чернівецького прикордонного загону, де майор Валентин Валентинович Надворний розповів учням про минуле і теперішнє військове життя охоронців кордону.

 

Фото:

 

Переглядів: 64 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0