Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Учні ЧВКУ КНТЕУ стали учасниками CULTURE QUEST
11:00
Учні ЧВКУ КНТЕУ стали учасниками CULTURE QUEST
09 жовтня 2016 року в Чернівцях відбувся Culture Quest - захід, метою якого було об'єднати молодь та стейкхолдерів міста для вивчення та дискурсу демократичних цінностей у сфері культури. Організаторами квесту виступили громадська організація ІТТА за підтримки Goethe Іnstitut та Чернівецької міської ради.

Учасниками дійства стала збірна команда учнів Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету "Кухарики" на чолі з президентом Учнівського парламенту навчального закладу Любов'ю Драчинською.

У змагання взяли участь 10 команд (по 6 учасників кожна віком 14-19 років). Впродовж 4-х днів (по 4-5 годин) учасники відвідували воркшопи із застосуванням методів неформальної освіти, дізналися чимало нового і цікавого про Чернівці, вели діалоги із діячами культури та людьми, що мають безпосередній вплив на формування культурного дозвілля в місті. На базі отриманих знань та навиків учасники самостійно спланували мапу квесту та сам квест.

Безпосередньо під час квесту на учасників чекали зустрічі з істориками, музеєзнавцями, політиками, акторами, а також дискусії на тему демократичних цінностей у сфері культури.

 

Фото:

 

Переглядів: 118 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0