Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Учні училища відвідали наукову бібліотеку ім. М.Івасюка
10:21
Учні училища відвідали наукову бібліотеку ім. М.Івасюка
Книга - це могутня зброя. Розумна, натхненна Книга
нерідко вирішує долю людини.

В.О.Сухомлинський


Понад 75 років гостинно відчиняє двері своїм відвідувачам Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені М.Івасюка. Час відміряє пройдені нею десятиліття, змінюючи дати і цифри, прізвища та імена, статус бібліотеки, її пріоритет. З часу активного впровадження інформаційних технологій в бібліотеці створено 6 інформаційних центрів.

10 жовтня 2017 року учні І курсу ЧВКУ КНТЕУ відвідали наукову бібліотеку імені М.Івасюка, поринувши у світ книжок, відділів та формулярів. Працівники бібліотеки гостинно відчинили нам свої двері та розповіли про історію та сьогодення закладу. Документально-інформаційні ресурси нараховують 600 тис. друкованих одиниць, з них - 26 тис. примірників рідкісних та цінних видань, понад 300 назв сучасних періодичних видань, краєзнавчі матеріали, приватні колекції, книги з автографами, подарункові видання. Щорічно бібліотеку відвідує 35 тис. користувачів. До послуг користувачів - 5 читальних залів, традиційні та електронні каталоги, доступ до офіційних та повнотекстових баз даних, безкоштовний доступ до Інтернету, віртуальна довідка, електронні видання, цікаві зустрічі, прем'єри та презентації книг, перегляди експозицій, участь у роботі клубів за інтересами.

Учнів ознайомили з відділами української та світової літератури, з сучасним залом для проекту англійською мовою "Вікно в Америку". Також учням показали виставку з ткацькими виробами. Приємно відмітити виставку книг та журналів присвячених кулінарному мистецтву, професіям кухаря, кондитера, бармена та офіціанта. У колекції бібліотеки є і видання майстрів ЧВКУ.

Учні групи одержали багато позитивних вражень. Ми вдячні за гостинність та цікаву екскурсію!

 

Фото:

 

Переглядів: 54 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0