Головна » 2017 » Жовтень » 9 » Учні училища взяли участь у першому міжрегіональному квесті "СХІД - ЗАХІД. Наркотики? Не моя тема!"
09:31
Учні училища взяли участь у першому міжрегіональному квесті "СХІД - ЗАХІД. Наркотики? Не моя тема!"
29 вересня 2017 року в Чернівцях відбувся перший міжрегіональний квест "СХІД - ЗАХІД. Наркотики? Не моя тема!". Учні Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету Рошинець Ірина, Охиндушко Олександра взяли участь в проходженні даного квесту.

Квест проводився за ініціативи та підтримки Чернівецького благодійного фонду "Нова сім'я", Координаційної ради з питань наркополітики і протидії наркоманії та її наслідків на території м.Чернівці при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради, Управління патрульної поліції м.Чернівці, Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, Служби у справах дітей, Відділу у справах сім'ї та молоді, Обласного центру з профілактики та боротьби з ВІЛ∕СНІД.

О 14:00 квест стартував на території Управління Патрульної поліції м.Чернівці. Патрульні інспектори та молодь міст Чернівців та Харкова були об'єднанні у п'ять мобільних команд, які впродовж трьох годин вирішували завдання, що за змістом відповідали прикладам складних життєвих ситуацій, у яких найчастіше опиняються молоді люди, та спільними зусиллями, покроково відтворювали алгоритм дій надання профільної допомоги.

Квест одночасно проходив у Харкові та Чернівцях в рамках проекту "Права і здоров'я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини", що фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів.

 

Фото:

 

Переглядів: 45 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0