Головна » 2019 » Травень » 16 » В Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ проведено відкриту виховну годину до Дня Матері
16:37
В Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ проведено відкриту виховну годину до Дня Матері
Мама - перше слово. Мама - одна з найдорожчих у світі. Мама - людина, яка завжди буде у твоєму серці. Мама - жінка, з якою ти так часто сваришся, але вона завжди тебе пробачає. Мама - та, яка дала життя.

14 травня 2019 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ учнями групи ККн918 під керівництвом класного керівника Токарюк Марини Корнеліївни проведено відкриту виховну годину на тему: "Мама - ангел на землі...".

Родзинкою заходу був представлений учнями "Театр тіней", учасники якого продемонстрували роль матері в житті кожного з нас.

День матері - це ще один привід сказати своїй матусі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина. Мати - найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, єдина людина, яка любить нас безумовною, щирою любов'ю.

Слова вдячності мамі варто говорити кожен день, адже ніхто не вічний... Просто підтримуйте її своїми компліментами і посмішками. Обніміть її міцно і скажіть: "Мамо, я дякую тобі!"

 

Фото:

 

Переглядів: 91 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0