Головна » 2019 » Лютий » 12 » В Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ розпочалася декада з професії "Кухар"
14:28
В Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ розпочалася декада з професії "Кухар"
З метою поглиблення знань з професії "Кухар", обміну досвідом, розвитку творчої активності, ініціативи, інтересу до обраної професії, впровадження сучасних інноваційних технологій, відповідно до плану роботи Училища на 2018-2019 н.р., з 11 лютого 2019 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ розпочалася декада з професії "Кухар".

11.02.2019 відбулася виставка страв у вигляді "Гастрономічної карти України" під гаслом "Україна - єдина країна". Українці - привітний і гостинний народ. У кожному регіоні нашої країни є свої особливі страви в залежності від географічного розташування та регіональних традицій. Майстри виробничого навчання разом зі своїми учнями представили гастрономічну карту України, на якій презентували регіональні страви.

В рамках декади з професії "Кухар", випускниця Училища Вікторія Ришку провела майстер-клас на тему "Декор посуду" та розкрила особливості технології приготування оздоблювальних матеріалів. Під час майстер-класу присутні ознайомилися з різновидами декору посуду за допомогою шоколаду та солодких соусів. Гості заходу мали можливість самостійно спробувати декорувати посуд.

 

Фото:

 

Переглядів: 45 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0