Головна » 2019 » Квітень » 12 » В рамках декади з професій "Кондитер", "Офіціант", "Бармен" відбувся майстер-клас з виготовлення оздоблень із ізомальту
13:19
В рамках декади з професій "Кондитер", "Офіціант", "Бармен" відбувся майстер-клас з виготовлення оздоблень із ізомальту
В рамках декади з професій "Кондитер", "Офіціант", "Бармен" та з метою обміну досвідом, розвитку творчої активності учнів 11 квітня 2019 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся майстер-клас з виготовлення оздоблень із ізомальту, який провела учениця групи КнК917 Столяр Валерія під керівництвом викладача спецдисциплін Г.М.Корбут.

Ізомальт досить часто використовують під час оздоблення кондитерських виробів. Особливість ізомальту полягає в тому, що з його допомогою можна легко створювати різноманітні оздоблення (прикраси) для тортів, тістечок тощо. При нагріванні ця текстура плавиться, перетворюючись на структуру, схожу на карамель, а при подальшому застиганні - прикраси ніби виготовлені зі скла.

Деякі майстри кондитерського мистецтва настільки майстерно володіють даною технологією, що з далекої відстані відрізнити дорогоцінний камінь від оздобленого ізомальтом виробу практично неможливо.

 

Фото:

 

Переглядів: 38 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0