Головна » 2019 » Січень » 29 » Від Різдва Христового до Йордана
15:59
Від Різдва Христового до Йордана
28 січня 2019 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся музично-театральний фестиваль "Від Різдва Христового до Йордана", яким весело та гучно провели зимові свята. Розколяда об'єднала учнів І-ІІІ курсів, які, крім традиційних колядок та щедрівок ("Нова радість стала", "Добрий вечір тобі, пане господарю", "Небо і земля", "Щедрик"), виконали також румунську коляду (група КнК918) та дитячу українську "Ой, свята Марія Мати" (група КК916(2)).

Незрівнянна Солоха з паном головою, коваль Вакула та чарівна Оксана з повісті М.Гоголя "Ніч перед Різдвом" у виконанні учнів училища (Дж.Жежель, Я.Бойчук, В.Шпанбрукер та М.Ластівка) зустрічали та заохочували колядників і щедрувальників:

Колядуйте, колядуйте, хай вся земля знає,
Що в вертепі в Вифлеємі "Христос ся рождає".


Проведення подібних заходів в освітніх закладах сприяє патріотичному вихованню та не дає забути, хто ми за національністю. Адже колядки - то не просто музичний жанр, то співоча риса нашого менталітету. Вони були і залишаються одним із найцінніших надбань нашої культури, а діти - майбутні хранителі цієї вагомої спадщини.

 

Фото:

 

Переглядів: 28 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0