Головна » 2018 » Грудень » 14 » Вивчаємо досвід професійної освіти Латвії
12:16
Вивчаємо досвід професійної освіти Латвії
04-08 грудня 2018 року делегація фахівців системи професійно-технічної освіти Чернівецької області перебувала з робочим візитом у Ризькому державному технікумі (Центр професійних компетентностей, Латвія), далі RVT.

У складі групи були: методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області Наталя Голубяк, директор Чернівецького професійного ліцею сфери послуг Орися Цимбал, заступник директора Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Галина Писаревська та координатор з міжнародної діяльності Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, викладач Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету Веронія Мартинюк.

Робота делегації розпочалася із знайомства з колективом RVT, оглядом матеріально-технічної бази Центру, а також виробничими потужностями лабораторій та майстерень. Відбулася змістовна дискусія щодо проектування освіти для дорослих, дуальної освіти та можливостей підвищення кваліфікації на міжнародному рівні. У дискусії брали участь провідні фахівці RVT - Гунтарс Лоба, Нормунд Тілтиньш, Сандра Бідзане.

Буковинці зустрілися з директором RVT Дагнією Ванага. У процесі зустрічі було окреслено основні напрями майбутньої співпраці між НМЦ ПТО та RVT. Відбулося підписання угоди про співпрацю між Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Чернівецькій області та Центром професійної компетентності "Ризький Державний Технікум".

Буковинці висловили вдячність латиським колегам за гостинність, цікаві й змістовні презентації та побажали їм подальшого розвитку й процвітання.

 

Фото:

 

Переглядів: 22 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0