Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Вивчаємо GLOBISH
12:08
Вивчаємо GLOBISH
Професійно-орієнтований підхід до навчання англійської мови за професійним спрямуванням передбачає формування здатності до іншомовного спілкування у конкретних сферах і ситуаціях: професійних, ділових, навчально-дослідницких. Такий вид навчання спирається на вивчення професійної лексики та термінології, а головне - на активне, живе спілкування у сфері професійної діяльності.

GLOBISH, тобто глобалізована англійська мова, допомагає майбутнім технологам сфери харчової промисловості швидко порозумітися з іноземними фахівцями, знайти точки перетину у спілкуванні, перейняти чужий досвід і поділитися своїм.

Ось чому одне із занять англійської мови за професійним спрямуванням у групі ТТ-18 (викладач - к.п.н, доц. Мартинюк В.А.) було присвячено надзвичайно важливій темі: "Просуванню продуктів харчування на ринку споживача". Студенти поділилися на групи і обговорювали особливості роботи техніка-технолога; будували кластерні діаграми продуктів харчування; описували фізико-хімічні властивості харчової продукції, її класифікацію, способи переробки та умови зберігання.

Результатом діяльності груп стали проекти, в яких студенти описували, а потім яскраво презентували новостворений уявний продукт. Групи на чолі зі своїми топ-менеджерами досить жваво і професійно "просували" свою продукцію (Big Boss - hamburgers for businessmen / Homer Donuts for policemen), "відбивалися" від конкурентів, шукали у них слабкі місця, недоліки маркетингової тактики і стратегії. Інструментом групової комунікації була GLOBISH.

І нехай не завжди студентам ТТ-18 вистачало англомовної термінології та міждисциплінарних знань, інтерактивні заняття з англійської за професійним спрямуванням стали ще однією цеглинкою у справі формування сучасного, конкурентоспроможного фахівця.

 

Фото:

 

Переглядів: 17 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0