Головна » 2016 » Жовтень » 17 » Всеукраїнський день бібліотек
10:29
Всеукраїнський день бібліотек
Бібліотека - душа будь-якого навчального закладу. Від сотень тисяч книг тут особлива атмосфера - можна і працювати, і просто побути наодинці з власними думками.

Частинкою душі бібліотеки Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек стали учні та педагоги навчального закладу.

Вже з перших днів вересня для учнів-першокурсників були проведені відкриті уроки, під час яких вони були ознайомлені з історією розвитку бібліотеки навчального закладу, її фондами, отримали заздалегідь підготовлені комплекти підручників.

26 вересня учні групи КОБ 9-16(1) разом із класним керівником Штаєр Іреною Любомирівною та бібліотекарем Пісаренко Людмилою Михайлівною поринули в чарівний світ поезії нашої сучасниці, буковинки Христі Венгринюк. Письменниця поділилась з присутніми своїми творчими здобутками, планами на майбутнє, прочитала кращі свої поезії.

27 вересня Пісаренко Л.М. підготувала для учнів групи Кн 11-16 презентацію "Найкрасивіші бібліотеки світу". Учні ознайомились не тільки із найпершими бібліотеками, а і з бібліотеками майбутнього, у яких звичайні каталоги, книжкові стелажі замінено на електронні носії, так на зміну традиційним, монументальним бібліотекам приходять лише вільні гігабайти пам'яті.

Проте, незважаючи на форму, сьогодні національні бібліотеки продовжують виконувати традиційні функції, які їм притаманні не одне століття, зокрема збереження документальної спадщини нації, науково-інформаційне забезпечення загальноосвітнього процесу, сприяння популяризації знань, інтеграції науки, освіти, культури й виробництва, проведення наукових досліджень у сфері науково-інформаційної діяльності та бібліотечної справи, розробка стратегії розвитку бібліотек і науково-інформаційних центрів своїх країн тощо.

 

Фото:

 

Переглядів: 73 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0