Головна » 2018 » Грудень » 14 » Всеукраїнський мовний конкурс "Гринвіч" 2018 р.
12:25
Всеукраїнський мовний конкурс "Гринвіч" 2018 р.
Зацікавленість англійською мовою серед українських школярів і студентів зростає з кожним роком.

З метою пошуку та підтримки талановитих школярів, розвитку та поглибленого вивчення англійської мови та культури англомовних країн, активізації позакласної та позашкільної роботи з англійської мови, формування навичок пізнавальної та творчої діяльності протягом п'яти років учні загальноосвітніх навчальних закладів України виборюють титул кращих знавців англійської мови у Всеукраїнському мовному конкурсі "Гринвіч" 2018 р.

Учні Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету вперше долучилися до участі у цьому престижному конкурсі. У команді були дівчата групи КК9-18. Керівник команди - к.п.н, доц. В.А.Мартинюк. За дотриманням процедури слідкували: перший заступник - заступник директора з навчально-виробничої роботи Л.Л.Трубчинська та методист училища В.В.Шевчук.

Цьогоріч, на виконання конкурсних завдань відводилась 1 година (60 хвилин). Стартував конкурс з моменту видачі аркушів із різнорівневими завданнями. До речі, конкурс проводився за десятьма варіантами. Під час виконання завдань учасникам заборонялось спілкуватися, виконувати завдання за чиєюсь допомогою, користуватися будь-якими зовнішніми джерелами інформації (Інтернет, мобільний телефон тощо).

Дякуємо учасникам конкурсу - дівчатам групи групи КК9-18! МОЛОДЦІ!

У травні ми дізнаємося про всеукраїнські результати і сподіваємося бути серед призерів.

 

Фото:

 

Переглядів: 26 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0