Головна » 2018 » Червень » 8 » Зі спортом по життю
17:53
Зі спортом по життю
Упродовж багатьох років учні ЧВКУ КНТЕУ беруть активну участь у всіх заходах відділення НОК України в Чернівецькій області: "Олімпійська миля", "Олімпійський день", "Олімпійське лелеченя", "Біг миру". На базі училища протягом багатьох років проводиться олімпійський урок, який відвідують учасники олімпійських ігор: Іван Гешко, Тетяна Дорохова, Микола Лабовський, Лідія Сечінікова.

08 червня 2018 року напередодні 180-річчя з дня народження нашого талановитого співвітчизника, великого діяча в галузі фізичного виховання та олімпійського руху, ім'я якого пов'язано з відродженням олімпійських ігор сучасності Олексія Дмитровича Бутовського, у бібліотеці училища було проведено урок-пам'яті.

Учні прослухали доповідь про життя Бутовського, його педагогічну, спортивну і військову діяльність, переглянули документальний фільм про перші олімпійські ігри, діяльність теоретика вітчизняної фізичної культури та олімпійські цінності. Також була організована виставка тематичних видань, фотографій Олексія Дмитровича та спогади його друзів, учні мали змогу познайомитися з літературою про відродження олімпійських ігор сучасності, книгами про різні види спорту.

По закінченню уроку викладачі фізичного виховання подарували бібліотеці училища книгу про життя та діяльність Олексія Дмитровича Бутовського.

 

Фото:

 

Переглядів: 42 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0