Головна » 2019 » Січень » 23 » Зустріч учнів Училища з викладачем Київської національної академії внутрішніх справ
11:47
Зустріч учнів Училища з викладачем Київської національної академії внутрішніх справ
22 січня 2019 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбулася зустріч з викладачем Київської національної академії внутрішніх справ Стецькою Х.С. Під час зустрічі Стецька Х.С. розповіла про те, що перша домедична допомога - це комплекс екстрених заходів, які надають потерпілому або хворому на місці події та в період доправлення його до медичної установи. Той, хто надає допомогу, повинен чітко і швидко розрізняти втрату свідомості від смерті. При виявленні ознак життя слід негайно приступити до надання першої домедичної допомоги. Лектор наголосила на тому, що всі дії того, хто надає допомогу, повинні бути доцільними, обдуманими, рішучими, швидкими та спокійними. Для кращого засвоєння знань, викладач практично продемонструвала слухачам прийоми надання першої медичної допомоги, що підвищує ефективність знань та вмінь дітей.

Одним з актуальних питань сьогодення є підробка документів, а саме паспортів, ID-карток, водійських прав та грошей, про що слухачам детально розповіла лектор. Під підробленням документів слід розуміти як повне виготовлення сфальсифікованого документа, так і часткову фальсифікацію змісту справжнього документа. В останньому випадку (так звана переробка) перекручення істини відбувається шляхом внесення у документ неправдивих відомостей (виправлення, внесення фіктивних записів, знищення частини тексту, витравлення, підчистка, змивання, підробка підпису, переклеювання фотографій, проставлення на документах відбитка підробленої печатки).

Такі зустрічі є дуже корисними та ефективними для учнів, адже допомагають усвідомити власні права й обов'язки як членів громадянського суспільства.

 

Фото:

 

Переглядів: 41 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0